Értékesítési Képviselő

Pauker holding kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségen, megbízhatóságon alapuló hosszútávú partnerkapcsolatok kialakítása új ügyfelek felkutatása, nyomdaipari szolgáltatások értékesítéseaz ajánlatok felelős előkészítése, képviselete, adott esetleg nagyobb volumenű projekt kapcsán prezentációk, döntés előkészítő anyagok, készítése, értékesítési elvárások teljesítése a vállalati stratégiával összhangban, ügyféladatbázis naprakész tartása, CRM rendszer kezelése, heti és havi értékesítési riportok készítéseértékteremtő feladatokat és kihívásokatstabil vállalati és szakmai hátteret, alapbéren felüli, teljesítmény alapú mozgóbért havi kvóta túlteljesítéséremunkavégzéshez mobiltelefon, laptopszakmai fejlődési és tanulási lehetőséginspiráló és támogató közösségHa álláshirdetésünk elnyerte a tetszésed, és örömmel tartoznál a Pauker Csapatához, nálunk a helyed! sikerorientált gondolkodásügyfélközpontú szemléletértékesítői beállítottságképesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyarántnyitottság új ismeretek megszerzéséregyors, precíz munkavégzés, rendszerszintű szemléletjó írásbeli és szóbeli kifejezőképességalkalmazkodóképességpozitív személyiségértékesítésben szerzett tapasztalatsaját ügyfélkapcsolati tőkenyomdaipari szaktudás