Értékesítési Képviselő - Biztosítási Terület, Budapest És Agglomeráció

Magyar posta biztosító zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A területhez tartozó postahelyek látogatása során a közvetlen értékesítésben dolgozó postai munkatársakkal megismertetni a Magyar Posta Biztosító termékeit, a postai értékesítési munkatársak folyamatos fejlesztése és motiválása, a postai értékesítési munkatársak számára egyéni, személyre szabott, valamint csoportos képzések, tréningek szervezése és tartása pl. eladástechnika, termékismeret, stb, kapcsolattartás a postahelyi vezetőkkel, az oktatási és képzési igények egyeztetése, teljesítmény- és értékesítési menedzsment, önálló értékesítés a postahelyeken, bemutatva ezáltal a postai munkatársak számára a „legjobb gyakorlatot” best practice, legyen az a Magyar Posta Biztosító valamely termékével kapcsolatos ajánlatadás, tárgyalás vagy szerződéskötés, értékesítési statisztikáink figyelemmel kísérése, értelmezése mellett a posták tervteljesítésének is folyamatos figyelése, elemzése, visszacsatolás a postahelyi vezetők felé a teljesítményekről, szükséges adminisztráció elvégzése, PowerPoint prezentációk készítése. Hosszú távú perspektívára egy sikeres és biztos háttérrel rendelkező vállalatnál, kipróbálhatod, milyen egy agilis átalakuláson átformálódó, újításokra nyitott munkahely, közvetlen hangulatú munkakörnyezetre, rugalmas munkakörülményekre, önálló munkavégzésre egy profi, gyakorlott, támogató csapat tagjaként, cégautóra, mobiltelefonra, notebookra, versenyképes jövedelemre, cafeteriára és bónuszra, folyamatos visszajelzésre munkádról, tanulási és képzési lehetőségre belső webináriumok, céges szakmai napok, szakmai képzések, mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett. Legalább 5 éves munkatapasztalatot, preferáltan pénzügyi termékek és/vagy szolgáltatások értékesítésében, felsőfokú végzettséget, tanulási képességet és hajlandóságot, nyitott, barátságos személyiséget, ügyfélközpontú beállítottságot, kiváló kommunikációs és tárgyalási készséget, magabiztos MS Office használatot Outlook, Word, PowerPoint, Excel, kreatív, önálló, felelősségteljes munkavégzést, „B” kategóriás jogosítványt. Ha otthonosan mozogsz a biztosítás világában élet- és vagyonbiztosítás, ha beszélsz angolul.