Értékesítési Fókuszú, Stratégiai Hr Tanácsadó

Profiles international hungary kft. - Budapest
30+ napja (11/05/2024)

munkaköri leírás

Amit kínálunk - stratégiai tanácsadói, szervezetfejlesztési, nagyon színes feladatok itthoni és külföldi vállalatok vezetőinek, HR-eseinek megbízásából, - a szakmában ismert, elismertnemzetközibrand képviselete, - folyamatos tanulási, egyéni fejlődési lehetőség, kreatív ötletek megvalósítása, - szuper, támogató csapat, rengeteg munkalehetőség, home office, teljesítményarányos jövedelem.A Profiles:
Profiles pont hués a pozíció:
Profiles pont hu/dolgoznal-nalunkSzívesen alakítanál ki egy saját vállalati ügyfélkört, ahol projektalapon támogatni tudod mind stratégiailag, mind a gyakorlatban a HR-es fejlesztési folyamatokat?Örömmel keresed, és jó érzékkel megtalálod azokat a helyzeteket, lehetőségeket, ahol szolgáltatásaink eredményes megoldásokat nyújthatnak az ügyfeleinknek?Gyere el hozzánk, és szerezz saját tapasztalatot arról, hogy mi kik vagyunk, és hogyan csináljuk!Egy gyors 9+1-es check-list1. nagyon tudok lelkesedni, kitartó és önálló vagyok2. hiszem, hogy mindenre meg tudjuk találni a megoldást3. önreflektív vagyok4. szívesen győzök meg másokat arról, amiben hiszek, van értékesítési tapasztalatom5. örömmel adok, ugyanakkor kérni is könnyen tudok6. köszönöm, jól vagyok magammal7. van felsőfokú végzettségem, könnyen és gyorsan dolgozom összetett információkkal, és fordítom át ezeket érthető, gyakorlatias akciótervvé8. amunkámat erős projekt szemlélettel végzem9. értem a HR-esek és a vezetők nyelvét+1 üzleti környezetben szívesenés magabiztosanbeszélgetek angolul felsővezetőkkel is