Értékesítési És Üzletfejlesztési Specialista

Trenkwalder kft - Miskolc
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Új potenciális piacok és ügyfelek felkutatása és megkeresése, elsősorban az EU-területén
Az értékesítési bevétel és a jövedelmezőség növelése új üzletek felkutatásával
Potenciális ügyfelek felkeresése
A termelési képességek népszerűsítése a leendő és meglévő ügyfelek felé
Az ügyfelekkel való üzleti kapcsolat erősítése gyakori személyes és online találkozókkal
Kereskedelmi árajánlatok számítása és kiajánlása
Üzleti vásárok, B2B találkozók, ipari rendezvények látogatása
Elvárások / Requirements
Hasonló területen szerzett tapasztalat - értékesítés, üzletfejlesztés, ügyfélszolgálat, marketing stb.
Tárgyalási szintű szóbeli és írásbeli kommunikáció angol és magyar nyelven
Képesség az egyéni munkavégzésre és a feladatok nyomon követésére
Gyors, nyitott és logikus gondolkodásmód
Előny a német nyelv tárgyalóképes ismerete
Amit nyújtunk / Benefits
Támogató munkakörnyezet
Változatos feladatok
Szakmai fejlődési lehetőség