Értékesítési És Marketing Munkatárs

Kelet-solar kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Betérő Ügyfelek fogadása, igényfelmérés, értékesítésE-mail és telefonos megkeresések kezeléseNapelem termékek bemutatása, értékesítéseVállalat irányítási rendszer teljeskörű használataNOBO termékek bemutatása, értékesítéseJelentések készítése, adminisztratív feladatok ellátásaKapcsolattartásFacebook, Tik-Tok, Instagram felületek kezeléseAlap grafikai feladatok ellátásaMarketing és projekt feladatok előkészítése, nyomon követéseMegegyezés szerinti bérezésLendületes, szakmailag hozzáértő csapatVáltozatos munkakörHosszú távú szakmai perspektíva, fejlődési lehetőségÜgyfélközpontúságPrecíz munkavégzésKiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készségWord és Excel magasabb szintű ismereteB kategóriás jogosítványAngol/német nyelvtudásMűszaki területen szerzett értékesítői tapasztalatKiterjedt kapcsolati rendszerPályázatokban való jártasságMeta Business Site stabil használataGoogle Business ismerete