Értékesítési Asszisztens/Customer Service

Gabriel-chemie hungária kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Hazai és külföldi vevőkkel történő kapcsolattartás, megoldásorientált vevőkezelés más részlegekkel történő együttműködéssel, ajánlati árak kalkulációja, ajánlatok készítése, illetve azok nyomon követése, megrendelések feldolgozása, számlázás,kapcsolattartás a logisztikai részleggel, szállítási határidők koordinálása, kintlevőségek nyomon követése, a könyvelési részleggel együttműködve, reklamációk rögzítése és nyomon követése, havi kimutatások és jelentések készítésehosszú távú foglalkoztatás egy jól bejáratott családi vállalkozásban, változatos és kihívásokkal teli feladatkör, sok mozgástérrel, dinamikus, támogató munkakultúra, rugalmas munkaidő-modellek, minden nap friss gyümölcs, és italkereskedelmi vagy műszaki tanulmányok, szakmai tapasztalat ügyfélszolgálaton / belső értékesítésben - ideális esetben egy nemzetközi ipari termelővállalatnál, angol nyelvtudás – más idegen nyelv ismerete előny, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen az Office Microsoft és az ERP rendszerek terén, vevőközpontú, határozott személyiség, önálló és megoldásorientált munkastílus, kiváló kommunikációs készség, csapatmunkára való képesség, megbízhatóság és rugalmasságó