Erste World Kapcsolattartó-Budapest

Erste bank hungary zrt. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Képviselni a magyarországi pénzügyi szektor egyik nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bankját a piacvezető Erste World területen;
Ügyfélkapcsolat tartóként támogatni az Erste World bankárok munkáját az értékteremtő ügyfélkezelésben;
Szerződéseket előkészíteni, számlacsomagokat nyitni, módosítani, kezelni, ajánlat szerinti árazási beállításokat és számla beállítási flag-eket kezelni;
Termékigényléssel kapcsolatos teendőket ellátni;
Erste World bankingportfolió ajánlatokat készíteni;
Ügyfélhívásokat fogadni és ügyfél kiszolgálási teendőket ellátni;
Rendezvények szervezésében közreműködni, ügyfélmeghívásokat kezelni, rendezvények lebonyolításában részt venni, rendezvények utánkövetését biztosítani;
Területhez kapcsolódó riportokat készíteni, különböző jelentéseket, egyenlegközlőket, adatszolgáltatásokat, prezentációkat összeállítani;
Marketing anyagok változását nyomon követni, beszerezni;
Dokumentációs és adminisztrációs feladatokat elvégezni;
Növelni ügyfeleink elégedettségét és lojalitását színvonalas és magas minőségű kiszolgálással;
Rendszeres továbbképzéseink és folyamatos szakmai támogatásunk segítségével fejleszteni szaktudásodat;
Éves időtávlatban akarrier rendszer részeként saját portfóliót építeni és a befektetési bankári szakmát elsajátítani.Minden szakmai támogatást megadunk neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled:
nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési- és karrierlehetőséget is!
Több csomagból választhatod ki a Neked legmegfelelőbb béren kívüli juttatást cafeteria.
Nálunk lehetőséged lesz a céljaid eléréséhez leginkább illeszkedő szakmai és készségfejlesztő programokon részt venni.
Kollégáink által alapított Erste Klubokkal támogatjuk a munkaidőn kívüli kikapcsolódást. Alapíts, csatlakozz, vár a kutya-, gasztro-, környezetudatos-, valamint a futó klub, és a többi!
Lojalitás programunknak köszönhetően extra szabadsággal, tanulmányi támogatással,egészségbiztosítással segítjük testi és szellemi rekreációdat.Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettséget szereztél;
Ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemez;
Kiváló szervezői éskoordinációs képességgel rendelkezel;
A kihívások lelkesítenek, nem problémákat látsz, hanem megoldásokat keresel;
Munkádat gyorsan ésprecízen végzed;
Felelősségvállalás és szabálykövetés jellemez;
Értékesítés-támogatási, értékesítési vagy asszisztensi területen szereztél már legalább egy éves szakmai tapasztalatot.