Erp Projektmenedzser És Tanácsadó

Dlm solutions kft. - Bács-Kiskun Megye
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Élenjáró TruMES termelésirányítási rendszer ügyfél támogatásaRészvétel a helpdesk és a support tevékenység ellátásábanHasználati útmutatók, dokumentációk készítéseRészvétel ügyfél bevezetések megvalósításábanÚj funkciók tesztelése és átvételeÜgyfél oktatásokKihívásokkal teli, változatos munkaÜzleti folyamatok megismerése több iparág vonatkozásábanFolyamatos projektmenedzsment belső képzésBevezetés az Ipar4.0 innovatív világábaFiatalos, kiváló szakemberekből álló, dinamikus csapatBetanulást követően hibrid munkavégzés home office, irodaStabil üzleti háttérVersenyképes jövedelem, cafeteriaHavonta céges pizzaparty. :
Egyetemi / főiskolai végzettségFelhasználóként szerzett tapasztalat bármilyen integrált vállalatirányítási rendszerbenFelhasználói szintű számítógép ismeret Microsoft OfficeKiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készségRendszerszemléletProaktív hozzáállás, önálló, pontos munkavégzésB kategóriás jogosítványTermelő vállalatnál szerzett ismeretek, különös tekintettel a műszak és gyártás tervezésbenAngol nyelvtudás