Erősáramú Villanyszerelő

Conwerk villamosipari kereskedelmi és szolgáltató korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Ipari villanyt szerelnek nem falat vésnekErősáramú kábeleket fektetnek és bekötnek, nyomvonalakat építenek, elosztó berendezéseket telepítenek, Kisfeszültségű egyenáramú és váltóáramú rendszereket létesítenek, Részt vesznek a beüzemelések során látják munkájuk eredményét, Közreműködnek az új feladatok felmérésében és támogatják a villamosmérnök kollégákat. Folyamatosan új területeket ismernek meg szakmájukban, Ritkán unatkoznak! Professzionális egyéni szerszámozottságotEgységes munkavédelmi felszerelést és munkaruhátSzerelésvezetőknek gépjárművet100%-ban bejelentett alapbértVersenyképes bérezés+prémiumMobiltelefontVáltozatos helyszíneken történő munkavégzést repülőtér, ipari létesítmények, szervertermek, gyártóüzemek, katonai létesítményekBudapesti és országos munkavégzési helyszíneket nem ott alvós!Határozatlan idejű bejelentett 8 órás munkaviszonytFiatalos, szakmájukban kiemelkedően tapasztalt csapatotHa úgy érzed van még mit tanulnod a szakmában, anyagi támogatást nyújtunk a fejlődéshez ÉV szabványossági felülvizsgálói tanfolyam, Tűzvédelmi szakvizsga, stb…Erősáramú villanyszerelői szakmunkás bizonyítványB kategóriás jogosítványMinimum 3 év villanyszerelői tapasztalat!Legyél igényes a munkádra!Akarj és tudj csapatban dolgozni!