Épületüzemeltetési Karbantartó

Trenkwalder kft - Lukácsháza
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Fűtő-és hűtőberendezések, gázkészülékek, légtechnikai berendezések, magas és alacsony nyomású levegő előállító berendezések, épületgépészeti villamos berendezések, kapcsolószekrények, vezérlések kezelése és mechanikai valamint elektromos karbantartása 2 műszakos munkarendben
Az infrastruktúra felügyelete, ellenőrzése
Médiák rendszeres ellenőrzése, dokumentációk elvégzése
Az épülettel, épület-gépészettel kapcsolatos munkák ellátása
Az üzem és kapcsolódó kiszolgáló létesítmények rendszeres felügyelete, állagának megőrzése, a szükséges kisebb javítások elvégzése
Elektromos rendszerrel kapcsolatos karbantartási és javítási feladatok ellátása
Az épülethez köthető munkákat végző külsős beszállítók felügyelete
Elvárások / Requirements
Villanyszerelői vagy elektromos berendezés szerelői végzettség
Általános karbantartási tapasztalat
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes jövedelem
Kiemelt juttatási csomag
Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
Stabil, növekvő vállalat
Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
Kiemelkedő munkába járás támogatása
Ingyenes céges busz használat
Bővebb információ a jelentkezésről:
a +36/20-235-3310-es telefonszámon!
Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!