Épületkarbantartó / Villanyszerelő Diósd

Spar magyarország kft. - Diósd
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az INTERSPAR üzletek háztechnikusi teendőinek ellátása:
Havi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások és karbantartások elvégzéseÉpületgépészeti-felügyeleti rendszer üzemeltetése, karbantartó szakcégek munkájának felügyelete, munkaterület biztosítása, munkalapok igazolásaKörnyező szupermarketekben történő kisebb felmérések, hibafeltárások, hibaelhárítások elvégzése, segítségnyújtás az ott felmerülő műszaki problémák megoldásábanTeljesen bejelentett, hosszú távú munkalehetőségCsaládias, támogató munkahelyi légkörÁtfogó betanulási programVersenyképes juttatási rendszerAz alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatás:
13. havi fizetésre is számíthat nálunkKedvezményes dolgozói vásárlás üzleteinkben szabályzat szerint 15%Hűségprogramunk keretén belül SZÉP-kártya juttatásVillanyszerelői végzettségAlapszintű számítógép felhasználói ismeret:
Outlook levelező rendszer, WindowsSaját tulajdonú személygépkocsi, hivatali használatraSzakmai tapasztalat:
előnyt jelent bevásárlóközpont, irodaház, szálloda vagy kórház üzemeltetésében szerzett gyakorlat vagy gépész karbantartó cégnél eltöltött idő