Épületgépészeti Szakeladó

Idomok kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A vevők teljes körű kiszolgálása, igény esetén a termékeinkkel kapcsolatos szakmai segítségnyújtás;
Vásárlandó termékek összeírása számítógépen és azok tételes összegyűjtése;
Pénztár kezelése és velejáró adminisztrációja;
Olykor önálló, olykor kollégákkal való közös munka;
Váltott műszakban végzett munka 40 órás munkahéttel hétköznap esetén 7:
00-től 18:
00-ig, hétvége esetén 7:
00-15:
00.Beosztásoddal év elejétől tudsz számolni.Vidékről bejáróknak a munkába járást támogatjuk.Céges logóval ellátott munkaruha.Évenként megrendezésre kerülő céges rendezvény.Jogtisztán bejelentett bérÉpületgépészeti ismeretÖnálló, fizikai munkavégzéstől ne riadj megSzámítógép felhasználói szintű használataKereskedői vénaTargoncás jogosítványÉpületgépészeti területen végzett szakmai tapasztalat