Épületgépész Tervezőmérnök

Chemitechnik pharma kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Épületgépészeti rendszerek fűtés, hűtés, légtechnika, vízellátás, csatornázás, földgázellátás tervezése, modellezése és a kapcsolódó számítások elvégzéseberendezések, gépek specifikálásaműszaki dokumentáció készítése 2D/3D tervekmegrendelővel, más szakági tervezővel való egyeztetéshelyszíni tervezői művezetéscafeteria SZÉP kártyaévközi teljesítmény alapú bónuszstabil, biztonságos nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőségváltozatos feladatok, fejlődési lehetőség, létesítménytervezési feladatokban részvételhatározatlan idejű munkaszerződésrugalmas munkaidő törzsidő 9:
00-14:
00, heti 40 órás munkaidő, alkalmankénti home-office lehetőségtöbb évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkező mérnöki iroda, közvetlen, támogató légkörmunkavégzés helye:
Budapestfelsőfokú épületgépész mérnöki végzettség BSc, MSctervezőszoftverek Autocad, Winwatt, MS Office felhasználó szintű ismereteigényes, precíz munkavégzésönálló feladatmegoldó- és team-munka készségminimum 3 év szakmai tapasztalatközépfokú angol nyelvtudásCADVENT modul ismereteköltségvetést készítő program pl. KönyvCalc, TERC ismeretekamarai tervezői jogosultsággyógyszeripari, vegyipari, élelmiszeripari környezetben szerzett tapasztalatB kategóriás jogosítvány