Épületgépész Tervező - Rajzoló

Duex hungary kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

CAD-es rajzok készítése, tervezések előkészítése, dokumentálás. Együttműködés tervezői kollégáinkkal, vezető tervezővel. Épületgépész tervezési munkák változatos projekteken. Vezetőtervezővel történő kommunikáció. Kiosztott feladatok pontos elvégzése. Épületgépész feladatoknál szakági tervekben, műszaki leírásokban, költségvetési kiírásokban részvétel. Kivitelezési és tervezési munkák előkészítésében és lebonyolításában való műszaki szakmai közreműködés, kapcsolattartás az érintettekkel. Hosszútávú munkalehetőség, versenyképes kereseti lehetőség. Rugalmas munkaidő beosztás. Magas színvonalú, változatos projektekben való részvétel. Önmegvalósíthatósági lehetőség. Épületgépészeti tevékenységben komplex munkavégzés. Kiegyensúlyozott, jó hangulatú szakmai légkör. Fejlődésorientált vezetői hozzáállás. Épületgépészet szakirány, mérnöki végzettség. CAD-es ismeretek. Csapatjátékos hozzáállás. Precíz, pontos munkavégzés. Word, excel felhasználó szintű kezelése. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Szakmai tapasztalat épületgépészeti tervezési munkaterületen. BIM-es projekteken szerzett tapasztalat. Angol vagy német nyelvismeret. Winwat tervezői programok ismerete.