Épületgépész Szerelésvezető

Siva-group zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Komplex épületgépészeti nagyrendszerek kivitelezésének irányításaA beosztott szerelők és projekt raktárosok munkájának irányítása, feladatok delegálásaGépész alvállalkozó csapatok szakmai irányítása, szerelési feladatok ellenőrzéseAnyagigények folyamatos nyomon követése, anyagrendelések kezeléseKapcsolattartás a megrendelő képviselőjével, műszaki ellenőrökkel, beszállítókkalMűszaki észrevételek, szakmai javaslatok kidolgozása, épületgépész kiviteli tervek kezeléseA feladatkörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása, dokumentációk kezeléseCéges autó, céges mobiltelefon, laptop,Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatJó munkakörülmények, igényes cégközpont, korszerű munkaeszközökModern eszköz és gépparkStabil vállalati háttér, hosszútávú, megbízható munkalehetőségingyenes nyelvoktatás:
német és angol – a központi irodánkban.Támogatott szakmai képzésekSzakirányú épületgépész végzettségTöbbéves szakirányú szakmai tapasztalat, széles épületgépészeti anyagismeretÖnálló, igényes munkavégzés, jó kommunikációs készségMicrosoft Office Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismereteSzakirányú számítógépes tervezői programok AutoCAD ismerete előnyB kategóriás jogosítvány