Épületgépész Műszaki Előkészítő

''thermo épgép'' kft. - Pest Megye
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A kivitelezés alatt álló munkák műszaki feldolgozásaEsetleges tervmódosítások elkészítéseBeszállítók és alvállalkozók versenyeztetéseA projektek folyamatos dokumentálásaProjektvezető munkájának segítése, műszaki, adminisztrációs feladatok ellátásaTerv legyűjtések, beszállítói versenyeztetés, megrendelések kezeléseMűszaki összehasonlító táblázatok elkészítéseProjektek lezárásának előkészítése, átadási dokumentáció elkészítéseTapasztalt projektvezetők mentor támogatásaAz épületgépész mérnöki szakma alapok megszerzéseSzéleskörű szakmai tapasztalat megszerzésének lehetősége, a szakma fő sodrában dolgozó tapasztalt vezetőktőlKiváló karrier és előrelépési lehetőség, előrelépési lehetőség akár projektvezetői szintreRészvétel az aktuálisan futó legnagyobb épületgépészeti projektekbenSzakmai fejlődési és képzési lehetőségek biztosításaStabil munkahely, oldott hangulatú, de komoly alapokon nyugvó szervezetDinamikus, fiatalos légkörMagas színvonalú munkaeszköz park, kellemes munkakörnyezet és rugalmas munkafeltételekPrémium márkák képviseleteCsaládbarát munkahelyCéges telefon magánhasználatra isRészvétel az aktuálisan futó legnagyobb épületgépészeti projektekbenPályakezdő mérnököknek kiváló lehetőség a szakmai alapok elmélyítésére és a magyarországi épületgépészeti szakmába történő bevezetésreMinimum középfokú épületgépész végzettségAktív részvétel a feladatok megoldásábanSzámítógép felhasználói szintű ismerete e-mail, Excel, Word, AutoCadSzámítógép alkalmazási gyakorlat;
gyors és kreatív munkavégzés informatikai eszközökkel.Kezdő, tanulni, fejlődni akarók jelentkezését is várjukPrecizitás, gyorsaság, megbízható munkavégzés, leleményesség, hatékonyságNyitottság a sokfajta tevékenységre, összetett gondolkodásra, döntéshozatali képesség,felelősségvállalás a saját munkáraTechnikusi, főiskolai, egyetemi épületgépész végzettségKivitelezésekben szerzett tapasztalatAngol vagy német nyelvtudásWinwatt felhasználói szintű ismerete