Épületgépész Műszaki Ellenőr - Szeged

Céh zrt. - Szeged
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Magasépítési projekt gépész szakági műszaki ellenőrzéseműszaki tartalmak folyamatos ellenőrzése, javaslatok tétele nem megfelelőségek kezelésére, hibajavításokrakapcsolat tartása szakági kollégákkal, kivitelezőkkel és a megrendelővelrészvétel megbeszéléseken, szakági koordinációkon, azok dokumentálása részvétel műszaki kérdések megoldásában jó hangulatú közösségegyedülálló tapasztalat szerzése nagyberuházásonprofesszionális környezetversenyképes jövedelemfolyamatos szakmai fejlődés melletti önállóságépületgépész végzettséglegalább 3-5 éves gyakorlat építőipari műszaki ellenőrzésbenműszaki ellenőri jogosultságszegedi munkavégzésgépkocsivezetői jogosítványönálló munkavégzésre való készségegyüttműködési készségmegoldásközpontúságtapasztalat ipari projektekbenprojektvezetői tapasztalattervezői tapasztalatkivitelezői tapasztalat