Épületgépész Mérnök (Miskolc)

Volánbusz közlekedési zrt. - Miskolc
új ajánlat (28/04/2024)

munkaköri leírás

A Volánbusz Zrt. közel 100 éves múlttal, 53 járműfenntartási telephelyet és 137 autóbusz-állomást üzemeltető, országosan működő, stabil hátterű, 100%-ban magyar tulajdonú állami vállalat. Országonkénti összehasonlításban a legnagyobb járműparkkal rendelkező európai autóbuszos szolgáltató.
Társaságunk 2023-ban 607 millió utast szállított.
Közel 17.000 munkavállalónk dolgozik azon, hogy utasaink számára minél magasabb színvonalú szolgáltatást nyújthassunk.
Tartozz te is közénk!
Amiben számítunk rád:
Társasági szinten, az épületgépészeti feladatok támogatásának és ellenőrzésének az ellátása,
Az épületgépészeti beruházási és karbantartási munkák koordinálása, szerződéseinek az előkészítése, a szerződésben foglaltak teljesülésének folyamatos ellenőrzése;
Az épületgépészeti beruházási és karbantartási munkák műszaki ellenőrzése, építési naplók, felmérési naplók és számlák ellenőrzése;
Az épületgépészeti rendszerek, valamint a sűrített levegő csőhálózat és légtartályok műszaki ellenőrzésének az elvégézése;
Az épületgépészeti beruházási és karbantartási tervek előkészítésében való közreműködés, piackutatás végzése, javaslat összeállítása, a terv-tény adatok folyamatos figyelése, elemzése;
Az épületgépészeti rendszerek rendszeres ellenőrzésének felügyelete, valamint engedélyezési és üzembe helyezési eljárások lebonyolítása;
Versenyeztetési, közbeszerzési eljárással összefüggő feladatok végrehajtása;
A számlakezelés, ésaz SAP-ban történő adatrögzítés ellátása;
Hatóságok részére adatszolgáltatás készítése, velük való kapcsolattartás;

A szerződésben foglaltak alapján az építési beruházás, karbantartás vagy szolgáltatás teljesítésének az igazolása.
Az ideális jelölt:
Állami szakirányú felsőfokú végzettség – mérnöki diploma,
Hasonló munkakörben szerzett, minimum 1 éves tapasztalat;
Pontos, precíz, önálló munkavégzés;
Logikus gondolkodás;
Kiváló kommunikációs készség.
Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:
Nagyvállalatnál szerzett tapasztalat;
Közlekedési cégnél szerzett tapasztalat;
B kategóriás jogosítvány.
Számos juttatásunk közül néhány:
Várható bruttó alapbér:
625 000 Ft,
3 éves bérmegállapodás alapján 2025. és 2026. évre is garantáljuk a legalább inflációt követő bérfejlesztést;
Egyéb juttatások (SZÉP kártya, év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés);
Hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
Országos szabadjegy- hozzátartozók részére is - 226.800 Ft/év értékben;
Vállalati országbérlet - munkavállalónk 1250 Ft-os igénylési díj ellenében külön menetjegy megváltása nélkül utazhat Magyarország települései közötti helyközi forgalomban a MÁV-START, a GYSEV kijelölt járatain és Budapest közigazgatási határán kívül a MÁV-HÉV járatain;
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
Szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
Fizetésnapon mindigpontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem;
Döntésedhez azalábbi információk is fontosak lehetnek:
Munkavégzés helye:
3527 Miskolc, József A. út 70. lesz;
A munkaviszony időtartama határozatlan;
A munkaidő:
teljes munkaidő;
Kezdés:
a jelentkezés elbírálását követően azonnal;
Önéletrajz leadása a „Jelentkezem” gombra kattintva.
Ha tetszett, amit eddig olvastál, jelentkezz!
Jelentkezésed leadása előtt, kérjük, olvasd el adatvédelmi tájékoztatónkat:
http:
//www.Volanbusz.Hu/hu/adatvedelem