Építőmérnök Magyar, Orosz Nyelv

Peters & burg kft. - Budapest
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

A Holding építőipari részlegére keresünk szakembert az alábbi feladatok ellátására:
- Az építési projektmenedzsment teljes folyamata az építési koncepció kiválasztásától a projekt üzembe helyezéséig.- Szervezeti, engedélyezési, gyártástechnológiai és kivitelezési dokumentáció elkészítése és kitöltése. - Az építés valamennyi szakaszának ellenőrzése.- Együttműködés a szakhatóságokkal.- Pályázatok szervezése és lebonyolítása- Részvétel a szakemberek felvételében.- Általános építési kérdések.Ajánlatunk:
- Versenyképes jövedelem. - Munkalehetőség egy stabil és fejlődő vállalatnál. - Bejelentett munkaviszony. - Időbeosztás:
heti 40 órás munkaidőVárjuk szakirányú végzettséggel rendelkező szakemberek jelentkezését.Ha Ön:
legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezik az építőiparban, beszél magyar és orosz/ukrán nyelven, szakmai ismeretekkel rendelkezik az építőmérnöki szakterületről, ismeri a normatív és tervdokumentációt;
építési terveket és költségvetést tud olvasni, tapasztalattal rendelkezik a szakhatóságokkal és a kivitelezőkkel való kapcsolattartásban, felelősségteljes és határidőre teljesíti a feladatokat.