Építőipari Projektvezető

Viapan „dologidő” kft. - Pécs
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Megbízónk egy megbízható és tapasztalt vállalkozás a villamosipari és építőipari szektorban. Szolgáltatásaik közé tartozik az elektromos rendszerek tervezése, telepítése és karbantartása, valamint az építőipari projektekhez kapcsolódó villamosipari munkák végzése. Ha szívesen csatlakoznál egy ilyen csapathoz, olvass tovább, lehet, hogy pont Téged keresnek.
A vállalat mindennapjai cseppet sem mondhatók unalmasnak, a feladatok között olyanokra lehet számítani, mint
Kivitelezési projektek koordinálása, irányítása az ország egész területén
Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal
Projektek pénzügyi felügyelete, ellenőrzése, anyagok rendelése és utókalkuláció készítése
Munka ütemezése, megszervezése és saját dolgozók koordinálása
Árajánlatok és szerződések készítése
Munkavédelmi és minőségi előírások betartása, ellenőrzése
Megrendelői kooperációkon való képviselet
E-napló vezetése
Saját felmérés alapján költségvetés készítése
A jelentkezőkben a következőket keressük:
Építőimérnöki diploma vagy építőipari technikusi végzettség
Legalább 3 év építőipari területen szerzett projektvezetői tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Felhasználói szintű MS Office és TERC ismeretek
Határozott, jó csapatjátékos
Előny:
Felelős Műszaki Vezetői jogosultság megléte, illetve közbeszerzési területen szerzett tapasztalat
Mire számíthat az új kolléga?
Versenyképes bérezés
Cafeteria
Élet-és balesetbiztosítás
Céges laptop és telefon
Céges autó magánhasználattal
Szakmai fejlődés