Építőipari Műszaki Előkészítő

Stylus építő és üzemeltető zrt. - Old
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

A STYLUS Építő és Üzemeltető Zrt. magyar tulajdonú építőipari vállalkozás több évtizedes tapasztalattal. Az ország számos pontján található projektek generál kivitelezésével, lebonyolításával foglalkozunk.

Főbb feladatok, munkák:

Magasépítési üzletágban műszaki előkészítési munkákban való részvétel
Tenderanyagok költségvetésének összeállítása
Tenderanyagok, pályázatok folyamatos figyelemmel kísérése, kezelése
Alvállalkozói és beszállítói ajánlatkérések elkészítése, ártükörbe való bedolgozása
Beérkezett ajánlatok kiértékelése
Tervek, költségvetés és műszaki leírás összefésülése
Mennyiségi számítások
Anyagkiváltásra, alternatív műszaki megoldásra való javaslattétel
Műszaki, átadási dokumentáció összeállítása
Műszaki vonalas ütemterv készítése
Anyagrendelések előkészítése beszerző kollégának
Alvállalkozói szerződéses melléklet összeállítása
Helyszíni bejáráson, felmérésen való részvétel
Alvállalkozói elszámolások összeállítása projektvezetői közreműködéssel
Az álláshoz tartozó elvárások:

MS Office és Project felhasználó szintű ismerete, Excel kiemelten
TERC felhasználói szintű ismerete
CAD program, pl. AutoCAD ismerete
B"
kategóriás vezetői engedély
Önálló munkavégzés, kooperációs készség a közvetlen kollégákkal
Rugalmasság, pontosság, határidők betartása
Jó problémamegoldó készség
Kommunikációs készség szóban és írásban
Amit kínálunk:

Versenyképes fizetést
Megbecsült munkavégzést
Munkavégzéshez telefon és laptop
Hosszútávú munkavégzési lehetőséget – főállású, határozatlan idejű szerződés