Építőipari Munkavédelmi Mérnök

Contemporary amperex technology hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

A feladataid lesznek:
A munkavédelmi és más törvények által meghatározott rendelkezések ellenőrzése az építési folyamat során, valamint az ellenőrzések dokumentálása, helyesbítő intézkedések meghozatala és azok teljesülésének nyomon követése;
Folyamatos felügyelet és ellenőrzés az építkezés során, BE terv és szakági tervek felülvizsgálata;
Az ellenőrzésekről napi, heti, havi riport készítése, megadott értékelési rendszer alapján, elemzés készítése az építés során felmerülő problémákról, kockázatok értékelése, a feltárt hiányosságok elhárítására, ellenintézkedések előkészítése és kiadása;
A projektmenedzsment tagjainak tájékoztatása az aktuális biztonságot érintő állapotokkal kapcsolatban;
A projekt balesetmegelőzési rendszerének üzemeltetése;
A bekövetkezett balesetek vizsgálatában való részvétel.
Amit tőled várunk:
Munkavédelmi szakmérnök/szakember végzettség;
Legalább 1 éves tapasztalat építőipari nagyberuházások terén;
Jó angol nyelvismeret (minimum középfok);
Erős felelősségtudat, jó kommunikációs és koordinációs készség.
Előnyt jelent:
Multinacionális gyártóvállalatnál szerzett hasonló szerepkörben szerzett tapasztalat.
Amit mi biztosítunk:
Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Hangsúlyt fektetünka munka-magánélet egyensúlyára:
szabad hétvégék, alacsony túlóraszámok;
Hosszú távú munkalehetőség.