Épitőipari - Faipari Szakmunkás Ács, Asztalos

Equinox international kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Alaposan kell ismernie azépítési folyamatokat, és képesnek kell lennie megtervezni a részére kijelölt munkafolyamatokat, megbecsülni a szerszám-, humánerőforrás-, időigényt.Az építkezési munkához kapcsolódószerszámokalapos műszaki ismerete és balesetmentes használata.Önállómunkavégzés tervdokumentáció alapján.Kritikus gondolkodás,meggyőzőképességa problémamegoldásban.Jókommunikációskészség.Jóidőgazdálkodásiés feladatkezelési készség.Elvárt eszközhasználatMérőeszközök:
mérőszalag és lézeres távolságmérő, libella és lézeres szintmérő, előny még:
forgólézerElektromos kéziszerszámok:
fúró, fúrókalapács, csavarbehajtó, ütvecsavarozó, szúrófűrész, körfűrész, láncfűrész, csiszológépek, gyaluk, gérvágó fűrészek, lapvibrátorok stbElőnyt jelent, de nem elvárt:
asztali gépek, fúróprések, CNC, faszerkezetek előregyártásához kapcsolódó szerszámokSzakmailag igényes munkakörnyezet és kiváló minőségű felszerelések, amivel a minőségi munkavégzés valódi örömet jelent. Segítőkész és barátságos kollégák és vezetők, akik nyitottak és befogadóak. Lelkes és profi csapat, amelyben részese lehetsz a jövőt meghatározó újszerű megoldások kivitelezésének.A versenyképes fizetésed mellett képzési támogatás és rendszeres csapatépítő programok várnak rád!Jogtisztán bejelentett munkabér teljes állású munkaviszonyban.Végzettség:
építőipari - faipari szakképző iskola5 év szakterületen eltöltött, igazolható munkatapasztalat, ajánlólevél, a szaktudását igazoló bizonyítványokB kategóriás jogosítványAműszaki rajzottudja olvasni és képes az alapján önállóan dolgozni.Tudja mi együtemtervés ismeri munkafolyamatok hierarchiáját az építkezésen.Műszakilag megbízható ésidőtakarékosmunkavégzés.Adott feladatok, munkafolyamatok elvégzéséhez műszakilag pontosméréseket, számításokatvégez. Illetve a megtervezi a kivitelezés folyamatát.Felügyeli,ellenőrzia rábízott segédek, kollégák munkáját.Szükség esetén segítse vezetőit és a csapat más tagjait a tervezőcsapattal, a beszállítókkal, az alvállalkozókkal valóegyüttműködésben.Észrevételeivel,szaktudásávalhozzájárul a marketing és értékesítési anyagok létrehozásához.Az ideális jelölt :
Megbízható,a feladatokat nem elkerüli, hanem magához ragadja,munkájáért felelősséget vállal és független,rendezett, hatékony, megoldásközpontú,ápolt, megjelenésére igényes,általában pozitívan gondolkodik,szereti a csapatmunkát,kreatív,érti a humort.A fent felsorolt készségek, tulajdonságok és tapasztalatok bemutatása egy próbanap során.C kategóriás jogosítványAngol vagy német nyelvtudás nyelvtudás