Építőipari Értékesítési Szaktanácsadó (Lv) @ Tech People Hungary

Tech people hungary - Budapest
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

  • (Felsőfokú) műszaki vagy kereskedelmi végzettség;

  • Min. 2-5 éves értékesítési szaktanácsadó, műszaki üzletkötő, területi képviselő, mérnök-üzletkötő, Field Sales Representative tapasztalat (preferáltan IPARI PADLÓ KÉSZÍTÉS, TERVEZÉS, BETON ÉRTÉKESÍTÉS, IPARI PADLÓ SEGÉDANYAGAINAK FORGALMAZÁSA, ESZTRICH, MŰGYANTA, BEVONATOK, SZÁLBETON, ÉPÍTŐIPARISZÁLAK, BETONTECHNOLÓGIA);

  • A területen működő ügyfélkör alapos ismerete (Közép-Magyarország);

  • Kereskedőivéna;

  • Műszaki affinitás;

  • Kiváló kommunikációs készség, szervező készség;

  • Lendületes, flexibilis személyiség;

  • Csapatjátékos;

  • B kategóriás jogosítvány;

  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvismeret.

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

ÉPÍTŐIPARI ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ – KÖZÉP-MAGYARORSZÁG (LV)

,[Speciális ÉPÍTŐIPARI TERMÉKEK, ÉPÍTŐANYAGOK, MŰSZAKI MEGOLDÁSOK (IPARI PADLÓ, MŰGYANTA, BETONTECHNOLÓGIA) értékesítése, projektmenedzsmenti feladatok ellátása, partnerek látogatása Közép-Magyarország területén;
, Kelet-Magyarország területére koncentrált nagyobb projektekben való részvétel;
, TERVEZŐKKEL való kapcsolattartás., Építészek, tervezők, építőmérnökök, építőipari szakkivitelezők, beruházók, generálkivitelezők és betonüzemek látogatása és a termékek, műszaki megoldások értékesítése;
, Üzletfejlesztés:
új potenciális partnerek felkutatása;
, Ügyféligények felmérése, árajánlatok készítése;
, Szerződések előkészítése, megkötése és gondozása;
, Szaktanácsadás, projektkövetés, meglévő partnerekkel való kapcsolattartás;
, Beruházások folyamatosfigyelemmel kísérése az értékesítési területen.] Requirements:
sales experience, sales, flexibility, good communication