Építőanyag Értékesítő

Stavmat építőanyag kereskedelmi zrt. - Budaörs
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szaktanácsadás vevőink részéreárajánlat, megrendelés készítésepénztárkezelés, számlák kiadása/kézbesítésereklamációs ügyintézésa leltárban való részvételMert ezek mind megvannak nálunk:
Fix havi alapbér + juttatások:
Prémiumcafeteriamunkába járás támogatása vidéki bejárás esetén autóra 30 Ft/km, 100% helyközi bérlet térítéstörzsgárda tagságdolgozói vásárlási kedvezménykedvezményes üdülés BALATON-parti pihenőházunkbanHATÁROZATLAN idejű munkaszerződésKezdés:
AZONNAL lehetséges100%-ban bejelentett, stabil munkahelymegbízható vállalati háttérmunkaruha felszereléskellemes munkakörnyezet, csapatépítő programMert:
Építőanyag kereskedelemben szereztél már tapasztalatotjó kommunikációs- és problémamegoldó képesség birtokában állszMS Office programokat felhasználói szinten ismeredha van építőanyag és SAP ismereted