Építész Termelési Technikus

Globál sport kft. - Debrecen
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Projektek előkészítése, versenyeztetés, ajánlatkérés és azok feldolgozása, döntés előkészítése, kapcsolattartás külső- és belső partnerekkel, tervek ellenőrzése, mennyiségi kimutatások készítése, elő és utó kalkulációk készítése a teljes projekt során. Versenyképes fizetésazonnali munkakezdésúj technológiák megismerésecéges telefon, laptopMinden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünkVidékieknek munkába járási támogatásStabil, megbízható céges háttérTovábbi béren kívüli kompenzációs juttatásoképítő/építész technikusi vagy mérnöki végzettségfelhasználó szintű számítógépes ismeretek Word, Excelmagasfokú precizitásterhelhetőségjó kommunikációs készség és csapatszellemmagasépítési területen szerzett tapasztalatkivitelezésben eltöltött kivitelezési vagy előkészítői gyakorlatotB kategóriás vezetői engedélytárgyalási szintű angol nyelvtudásAutoCAD vagy ArchiCAD program ismerete