Építésvezető

Globál építő kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az építési-szerelési munkák irányítása.Az építtetővel, illetve annak helyszíni képviselőjével, továbbá az esetleges alvállalkozók felelős műszaki vezetőivel való együttműködés.Kivitelezés helyszíni irányítása:
teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületenAlvállalkozók-, szerelés vezetők munkájának folyamatos koordinálása, nyomon követéseA kiviteli tervek alapján az anyagszükséglet összeállítása, az anyagellátás biztosításaA kivitelezés tervek szerinti megvalósulásának ellenőrzése, nyomon követése, műszaki dokumentációjának naprakész vezetéseRészvétel a műszaki átadásokonVersenyképes jövedelemCéges laptop, telefonDinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvételt kínálunkBiztos, hosszú távú munkalehetőségLegalább 3-5 év szakmai releváns építőipari tapasztalatSzakirányú közép vagy felsőfokú végzettség szakmai felkészültség, anyagismeretB kategóriás jogosítványjó kommunikációs készségHatáridők betartásatervrajzismeret alapfeltételMegbízhatóság, Önálló munkavégzés