Építési Műszaki Ellenőr

Semmelweis egyetem létesítményfejlesztési és-üzemeltetési igazgatóság - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A Semmelweis Egyetem több helyszínén megvalósuló beruházások szakági műszaki ellenőrzése;
A műszaki dokumentációk felülvizsgálatát elvégzése, kivitelezői organizációs terv készítésének és végrehajtásának segítése, felügyelete;
Partnerekkel, kollégákkal történő kapcsolattartás;
A beruházásokhoz kapcsolódó dokumentációk rendelkezésre állásának biztosítása;
Műszaki kooperációk, egyeztetések előkészítése, lebonyolítása, jegyzőkönyvezése;
A projekt mérföldkövekhez kapcsolódó időszakos és záróbeszámolóinak a műszaki-szakmai tartalmának elkészítése, az alátámasztó dokumentumok összeállítása;
Helyszíni ellenőrzésekentörténő aktív részvétel;
Üzemeltetési és projekt terület részére szakmai támogatás nyújtása;
Konstruktív javaslattétel szakmai problémák megoldásában;
Teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás;
Betanítás-képzés, szakmai mentorálás;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Nagy múltú egyetem, stabil munkahely;
Kellemes munkakörnyezet a belvárosban kiváló tömegközlekedési lehetőséggel;
Irodai munkarend, péntek14.00-ig;
Jó hangulatú közösség;
Dinamikus csapat;
Versenyképes fizetés és juttatások;
Cafeteria SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség;
Cslaádbarát munkahely vagyunk:
Ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk;
Háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára;
Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport;
Saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára;
Mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk;
Egyetemi vagy főiskolai műszaki szakirányú végzettség;
A műszaki ellenőri munkavégzéshez szükséges gyakorlati idő megléte;
MS Office felhasználói szintű ismerete;
Jó kommunikációs készség;
Precizitás, saját munkájára való igényesség;
Jó szervezési és problémamegoldó képesség;
Büntetlen előélet és cselekvőképesség;
Egyéb információ:
Amennyiben a pályázó nem mérnök kamarai tag, úgy vállalja, hogy belépését követően egy hónapon belül a kamarai tagságot megszerzi saját költségén.Amennyiben a pályázó műszaki ellenőri jogosultsággal nem rendelkezik, úgy vállalja, hogy belépését követően egy hónapon belül a jogosultságot megszerzi, és egy éven belül jogosultsági vizsgát tesz saját költségén.Érvényes műszaki ellenőri jogosultság az adott szakterületre;
Projektmenedzsmenti tevékenység során szerzett tapasztalat;
Közbeszerzési ismeret/tapasztalt;
Költségvetési szervnél, vagy oktatási intézményben szerzett mérnöki gyakorlat;
AutoCad rendszerek felhasználói szintű ismerete;
TERC Építőipari Költségvetés-készítő szoftver felhasználói szintű ismerete;