Energiaellenőr Kapuvár

E. on észak-dunántúli áramhálózati zártkörűen működő részvénytársaság - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Felhasználási helyek, áram/gáz mérőhelyek ellenőrzése, az ellenőrzés eredményeinek kézi adatrögzítő készülékbe rögzítése, dokumentálása a helyszínen.Szerződésszegő, szerződés nélküli és rendellenes energia-vételezések felderítése, dokumentálása.A mérőhelyi ellenőrzés során észlelt műszaki hibák, nem megfelelőségek dokumentálása, elhárításaMérőhelyi szerelések végzése. FAM tevékenységFogyasztásmérők leolvasása, a leolvasott adatok kezelése.Kapcsolattartás személyesen és telefonon belső és külső ügyfelekkel.Iratkezelési feladatok, raktár kezelési feladatok.Bruttó 500.000 Ft belépési bónuszÉves bónuszEgyénre szabható éves cafeteria keretÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásKorlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatokÁramdíj kedvezményKorlátlan belföldi mobiltelefon használatModern és biztonságos munkaeszközökKedvezményes üdülési lehetőségTovábbképzési támogatásAlbérleti támogatás költözés esetén Munkavégzés helye:
Kapuvár, Győr KapcsolatEl tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.Villanyszerelői végzettség. KIF FAM/mérőhelyi FAM megléte előnyLegalább 2 év szakmai tapasztalatB kategoriás jogosítványJó kommunikációs képességÜgyfélközpontú gondolkodás, működésEredményorientált szemléletInformatikai érzékenység:
alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés Munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök ismerete, használata