Energiaellátási Részlegvezető (Visonta)

Easyhiring services kft. - Visonta
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Energiaellátási részlegvezető (Visonta)
Feladatok:

Visonta bánya középfeszültségű villamos berendezések előírás szerinti üzemeltetésének szakmai felügyelete és irányítása valamintkarbantartásának tervezése, karbantartási munkák szakmai felügyelete és irányítása
Az energiaellátási hálózaton végzett tevékenység végrehajtásához szükséges anyagok és alkatrészek igénylése
Szakterületére vonatkozó műszaki fejlesztések és külső vállalkozói szerződések előkészítése, felügyelete éskoordinálása
Kapcsolattartás a társterületekkel
Szabadvezetéki és kábelhálózatok karbantartása, üzemeltetése, üzemzavarok elhárítása
Kis és nagyfeszültségű berendezéseken szerelési és kapcsolási műveletek irányítása
Villamos hibák behatárolása, elhárítása, kapcsolási műveletek irányítása, üzemzavarok kivizsgálása
Villamos biztonsági mérések felügyelete, irányítása, kábelszerelési munkák felügyelete
Elvárások:

Villamosmérnök végzettség
Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
Vezetői képességek
Higgadt, felelősségteljes magatartás, előrelátás, jó kommunikációs készség
Nagy- és kisfeszültségű erősáramú villamos berendezések átfogó ismerete
Munkavégzés helye
Visonta