Energetikai Részlegvezető Hőenergetika Terület

Richter gedeon nyrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Az Energia Főosztály által üzemeltetett energetikai rendszerek teljeskörű üzemvitel biztosításaKözponti rendszerek, hálózatok, berendezések üzemeltetői vezetéseMeghibásodások esetén a karbantartási folyamat teljes körű koordinációjaEnergiahatékonyságot növelő lehetőségek azonosítása és azok megvalósításaBeruházási, felújítási, fejlesztési javaslatok megfogalmazásaA részlegen dolgozó kollégák szakmai fejlesztése oktatások szervezése és/vagy megtartásaA részlegen folyó munka során GMP, EgIR, KIR és MEBIR szabályozások betartatásának ellenőrzéseKülső szervezetekkel, hatóságokkal való folyamatos kapcsolattartásBelső társszervezetekkel való kapcsolattartásKözvetlen kollégák teljesítményértékelése fél éventeElkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kapTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalomEgészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzésérőlMagad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink uszoda, konditerem, sportpálya járulnak hozzáCsaládod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjukFejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjukVárjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat vagy építőipari tapasztalatMűszaki felsőfokú végzettség gépész-, energetikai-, épületgépész-, villamosmérnök pl. Nagyvállalatnál szerzett tapasztalatFizikai és szellemi pozícióban dolgozók szakmai koordinációjában szerzett tapasztalat nem feltétlenül vezetőként5+ éves szakmai tapasztalat épületgépészeti szakterületenGyógyszeripari vagy élelmiszeripari tapasztalatKalorikus gépészeti rendszerek átfogó ismereteVezetői tapasztalat 10+ fős állomány