Energetikai-Villamos Mérnök Growwwer

Mol magyar olaj- és gázipari nyilvánosan működő részvénytársaság - Algyő
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A munkakör betöltője részt vesz a villamos-energetikai mérnöki tevékenység területén valamennyi feladatban a koncepcionális energia stratégia tervezéstől az operatív mérnöki tevékenységig, melynek része az energetikai folyamatok műszaki koncepcióinak kidolgozása, megvalósítása és optimalizálása. A felelősségi körödbe fog tartozni az, hogy:
Műszaki megoldási javaslatokat nyújts a villamosenergia-ellátó rendszerben lévő problémákra és a villamos berendezések kiválasztásával járó kihívásokra a MOL Csoport K&
T létesítményeinél.Közreműködj műszaki specifikációk és villamos jellegű feladatok elkészítésében a koncepcionális tervezés, a megvalósíthatósági tanulmányok, az ajánlat értékelések során, és szakértői támogatást biztosíts a vállalkozók számára készített dokumentációkhoz. Részt vegyél az energetikai projektek hatékony megvalósításhoz szükséges szállítói ellenőrzésekben és villamos berendezések gyártóművi tesztelésén és egyéb kulcs fontosságú tanulmányokban.Támogasd a biztonságos villamos rendszer kialakítását minden szűk keresztmetszet meghatározó és optimalizációs tevékenységben.Részt vegyél normál project auditokban/felülvizsgálatokban, illetve villamos energia rendszerek biztonsági és működőképességi tanulmányokban.Részt vegyél auditokban és szakmai felülvizsgálatokban, elő-auditok stb. és azokról a tárgyhoz tartozó javaslatokat készíts.Fejleszd saját képességeidet és kompetenciáidat a szakterületen, összhangban a változó üzleti igényekkel és a műszaki fejlődéssel. Értékeld és fogadd be az új tapasztalatokat és ismereteket.Személyes fejlődés:
érdeklődj bármely terület iránt, mi biztosítjuk számodra az alapokat, amikre építkezhetsz, neked pedig csak arra kell fókuszálnod, hogy megoldásokban gondolkodj, és megadd a kezdőlökést a karriednek!Stabil háttér:
gyorsan változó világunkban kiemelten fontosnak tartjuk a stabilitás megőrzését. Csatlakozz Te is, és építsük együtt a jövőt!Összetartás és erős közösség:
a MOL Csoportban megoldásokat teremtünk, és hiszünk abban, hogy összetartó csapatként képesek vagyunk szárnyalni. Ideje kialakítani azokat a kapcsolatokat, amelyek segítenek karriered beindításában.Régióra gyakorolt hatás:
napi szinten elősegítjük Közép- és Kelet-Európa feljődését, milliók életét megkönnyítve szolgáltatásainkkal és termékeinkkel. Amennyiben részt vennél a régió formálásában, és szívesen dolgoznál különböző szakmai háttérrel rendelkező szakemberekkel, akkor itt a helyed!Tanulmányi háttér:
alapdiploma, esetleg mesterdiploma a következő területeken:
Villamosmérnök vagy energetikai végzettségSzemélyiségjegyek:
kíváncsiság, magabiztosság, céltudatosság, proaktivitás, kreatívitás, eredményorientált hozzáállás.Csapatjáték:
mi abban hiszünk, hogy csapatmunkával egy erős közösséget tudunk létrehozni.Rugalmasság:
alkalmankénti utazással jár a pozíció, így a B kategóriás jogosítvány megléte elvárt.Nyelvtudás:
az angol nyelv ismerete előnyt jelent.Tech Guru:
magabiztos Microsoft Office ismeret Outlook, Excel, Access, Word.