Elszámoltató Munkatárs Logisztika

Nagel hungária kft. - Alsónémedi
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Belföldi fuvarozáshoz, nemzetközi gyűjtő import fuvarozáshoz kötődő sofőr elszámoltatási feladatok ellátásaFuvarfeladatok rendszerben történő visszajelentéseFuvarozáshoz kötődő, leigazolt dokumentumok ellenőrzése, nyomon követése, szükség esetén beszerzése, valamint a leigazolt szállítólevelek ügyfeleknek történő továbbításaRiportok, kimutatások készítéseHatározatlan idejű munkaszerződésAlapbér + cafeteria + bejárási támogatás+ bónuszBarátságos munkakörnyezet, nyitott munkahelyi légkörMunkatársi ajánlás program, mentorprogramJubileumi hűség díjak, negyedév -és év dolgozója választásGyümölcsnapokÉvente ismétlődő elégedettségi felmérésSzéleskörű családbarát intézkedéseinkkel támogatjuk a munkavállalókat és a családokat:
pl. családbarát programok, extra apasági szabadság, születési támogatás, iskolakezdési támogatásVállalati képzésekFejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnálA leendő munkahelyed:
Alsónémedi, Budapest határától kb. 5 km-re található.Szakirányú végzettség érettségin felül, vagy felsőfokú végzettségAngol/német nyelvtudás kommunikációképes szintenFelhasználói szintű számítógépes ismeretekKiváló kommunikációs készségÖnálló, precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzésTerhelhetőség, problémamegoldó készségMonotónia tűrésCsapatmunkára hajlandóság, proaktív szemlélet2 műszakos munkarend vállalása délelőtt, délutánB kategóriás jogosítvány és saját gépjármű munkába járáshozHasonló munkakörben szerzett tapasztalatod