Előkészítő / Ajánlatadó Mérnök

Solarkit hungary kft - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Napelemes és energiatárolósprojektek ajánlatadásában történő aktív részvétel műszaki terjedelem meghatározása, ajánlatadás, szerződés előkészítéseTender anyagok összeálíltása, feltöltése és kezeléseAjánlati kalkulációk készítéseA folyamatban lévő projektek szakmai és mérnöki támogatásaBeszállítók kezelése, valamint értékesítő, mérnök és projektmenedzser kollégák támogatásaRészt venni potenciális beszállító partnerek, alvállalkozók felkutatásában, kapcsolódó termék és szolgáltatás kínálat folyamatos fejlesztésébenMotiváló kompenzációs csomagCéges telefon, laptop + ami a produktivitásodhoz kellPörgős hangulatú, fiatalos cégkultúraHome office lehetőségGyümölcsnap, túró rudi, diákcsemege az irodábanCsapatépítő programokSzezonális vitamincsomagok1 évben egy hetet a világ bármely pontjáról dolgozhatszJólszervezett, digitalizált, stabil vállalkozásKözponti, modern iroda a belvárosban vagy újépítésű 1. 600 nm-es logisztikai központ a Budaörsi reptérenVillamos-, Villamos energetikai-, energetikaimérnök végzettségvégzettséggel bírszLegalább3 év villamosenergetikai projektekben szerzett tapasztalatod van beruházás előkészítésTárgyalóképesangol nyelvtudással rendelkezelB típusú gépjármű vezetői engedélyt szereztél, melyet több éves gyakorlattal fejlesztettélAutoCAD, vagy más specializált szoftverek használatában jártas vagyProaktivitás, kreatív, önálló gondolkodás és munkavégzés jellemez, illetvehajlandó vagy kimondani, ha valami lehet jobbKivitelezésiés munkavédelemi ismerettel rendelkezelÁraztál kis és középfeszültségű-, energiahatékonysági projekteket Energia tárolók, UPS-ek, köz-, és magáncélú villamosenergia-hálózati beruházások, stb. .Képes vagy villamos kiviteli terveket értelmezni, az alapján árazásokat pontosítani, kockázatokat becsülni