Ellátási Lánc Specialista - Márkó

Ecofamily - Márkó
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Üzletek folyamatos áruellátottságát biztosító rendelések leadása és beérkezésének nyomon követése. Vásárlási előrejelzések elkészítése. Raktári készletszint optimalizálása aktív kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal és beszállító partnerekkel. Beszerzési osztály munkájának támogatása. Havi riportok elkészítése egyéb adminisztratív feladatok ellátása. Stabil, hosszútávú munkahely. Jó csapat, családias légkör. Versenyképes fizetés. Éves egyéb béren kívüli juttatások hűségjutalom, 13. havi fizetés, személyzeti ajánlás. Középfokú végzettség. MS Office főként Excel magas szintű ismerete. Angol nyelvtudás. Megbízhatóság, önállóság, magabiztosság, pontosság, precizitás. Jó problémamegoldó képesség. Monotonitástűrés, elemző, stratégiai gondolkodásmód. Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.