Elektronikai Műszerész/ Villanyszerelő

Trenkwalder kft - Tiszapalkonya
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Tervezett megelőző villamos karbantartások elvégzése
Termelő berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása
Elvégzett munkák dokumentálása
Elvárások / Requirements
Műszaki végzettség:
Műszerész technikus / erősáramú villanyszerelő
Villamos kapcsolási rajzok ismerete
3 műszakos munkarend vállalása
B"
kategóriás jogosítvány és autó a bejárás miatt
Előny:

Alapszintű tapasztalat vezérlések és hajtások terén (hibakeresés, javítás)
Hajtások ismerete (pl. frekvenciaváltók, lágyindítók)
Ipari szenzorok és beavatkozók ismerete
1-3 év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Számítógépes ismeretek
Amit nyújtunk / Benefits
Stabil és nemzetközi vállalati hátteret
Folyamatos szakmai fejlődést, kihívásokat
Részese lehetsz Magyarország piacvezető alapélelmiszer márkájának
A világ vezető iparági berendezéseivel dolgozhatsz
Egészségügyi szolgáltatást (Betegség esetén ingyenes szakorvosi ellátás)
Próbaidőt követően Cafeteria (SZÉP Kártya:
nettó 30.000.- Ft/hó összegben)
Bejárás támogatás
Csapatépítő rendezvényeket (Családi nap, céges vacsorák)
Saját előállítású termékekből rendszeresen ingyenes juttatás