Elektronikai Műszerész / Szerviztechnikus

Rtc automatika kft. - Budapest
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Frekvenciaváltók, tápegységek, kijelzők hibakeresése, javításaRugalmas munkaidő, teljesítményarányos versenyképes fizetésJól felszerelt műhely, kellemes légkörBónuszrendszer, 13. havi fizetésCéges rendezvények, csapatépítő programokCég által támogatott sportolási lehetőség Munkavégzés helye:
BudapestMinimum középfokú szakirányú végzettségFelületszerelt SMD forrasztási feladatok ellátásának képességeJó problémamegoldó készség, feladatorientált hozzáállásElektronikai alkatrészek, mérőműszerek ismerete multiméteres és oszcilloszkópos mérésekSzámítógép kezelési gyakorlat Windows, Excel, WordB kategóriás vezetői engedélyElektronikai konstruktőri tapasztalatokNyomtatott áramkörök, elektronikai készülékek építése, kivitelezéseElektronikai áramkörök hibakeresésében szerzett gyakorlatAlapszintű PLC programozási gyakorlat, CNC berendezés ismeretek, elektromos karbantartói gyakorlat.