Elektronikai Fejlesztési Vezető

Femtonics kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Mikroszkópiához, egyéb orvos- és méréstechnikai kutató berendezésekhez kapcsolódó innovatív elektronikai fejlesztési projektek irányításaElektronikai fejlesztési csapat vezetéseEgyüttműködés a társaság fejlesztési divíziójába tartozó szakterületek optikai-, mechanikai-, szoftverfejlesztési csoportok képviselőivel komplex fejlesztési feladatok megvalósítása soránFejlesztésekhez kapcsolódó technológiai és projekt szintű adminisztráció vezetéseFelmerülő hiba esetén a gyártás és szerviz osztályok támogatásaGyártástámogatási folyamatok optimalizálása, dokumentálásaValódi kihívást jelentő fejlesztési feladatokkal foglalkozhatsz a mindennapokbanÚj technológiákat használhatsz a feladatok elvégzése soránNapi szinten kommunikálhatsz a fejlesztési osztályokkal Gépészet, Optika, SzoftverBarátságos és egyben igényes munkakörnyezetben dolgozunkLehetőség van csoportos és önálló munkavégzésre egyarántSnack automata és ingyenes kávéfogyasztásAngol nyelvtanulási lehetőség Munkaviszony időtartama:
Határozatlan idejűMunkaidő:
Teljes munkaidőMunkavégzés helye:
Budapest, 9. kerület, majd 8. kerületVillamosmérnöki végzettséggel rendelkezik3-5 éves releváns szakmai tapasztalata vanVezetői és/vagy projekt menedzseri tapasztalattal bírBeágyazott rendszerek FPGA, Mikrokontroller vagy hasonló rendszer fejlesztésében több éves tapasztalatot szerzett alapszintű programozásJó kommunikációs/szervező készséggel rendelkezikPrecízMinimum középfokú angol nyelvtudása vanÁramkörök tervezésében szerzett ismeretekOrvostechnikai berendezések fejlesztésében szerzett tapasztalatFolyamatszervezés, QMSzabadalmi- és/vagy pályázati dokumentáció elkészítésben szerzett tapasztalat Altium designer szoftver ismereteAnalóg jelerősítő áramkörök ismerete