Elektromos Tervező

Msk hungary bt - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az Önhöz rendelt projektek és egyedi gépek villamos tervezéseTervezéshez köthető dokumentumok elkészítése a termelés és a vevők részéreA megtervezett gépek összeszerelésének és tesztüzemének támogatásaMűszaki tanácsadás a gépek üzembe helyezése közbenMás osztályok műszaki támogatásaHosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnálInnovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkelSzerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal egészséges étkezés és utazási támogatással kiegészítveSzemélyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatásaGyakorlatban is működő vállalati kultúra:
tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsüléseVillamosmérnöki diploma automatizálás/folyamatirányítás szak vagy elektrotechnikusi szakoklevélRendszerszemléletű, strukturált gondolkodásAngol nyelvtudás társalgási szintKérjük angol nyelvű önéletrajzát mellékeljeCAE tapasztalat elsősorban E-PLAN szoftverTermelő vállalatnál, hasonló pozícióban/műszaki területen szerzett tapasztalatVállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalatGépi-irányelv és gépek biztonságával kapcsolatos tapasztalat