Elektromos Szakági Mérnök

Ineton kft. - Szeged
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Elektromos rendszerek tervezése, fejlesztése és karbantartása. Kivitelezési projektek elektromos szakági koordinálása és felügyelete. Kapcsolattartás az ügyfelekkel, tervezőkkel és kivitelezőkkel. Műszaki dokumentációk készítése és ellenőrzése. Az elektromos rendszerek megfelelőségének biztosítása a vonatkozó szabványok és előírások szerint. Részvétel műszaki megbeszéléseken, szakmai tanácsadás nyújtása. Projektmenedzsment feladatok ellátása, költségvetés és időterv készítése. Hibaelhárítás és problémamegoldás az elektromos rendszerek működésében. Cafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom szabályzataink szerintIskolakezdési támogatásSzakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapszHosszú távú munka és karrier lehetőségTámogató munkahelyi légkörCsaládbarát munkahelyMunka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünkVillamosmérnöki végzettség. Legalább 1-3 év tapasztalat elektromos tervezési vagy kivitelezési projektekben. Naprakész ismeretek az elektromos rendszerekre vonatkozó szabványokról és jogszabályokról. Kiváló problémamegoldó készség és analitikus gondolkodás. Jó kommunikációs és csapatmunkára való képesség. AutoCAD vagy más tervezőszoftver ismeret.