Elektromos Projektvezető/Villamosmérnök Építőipari Kivitelezés Területre

B+n referencia zrt. - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Projektek előkészítése, lebonyolítása, szervezése, beruházás napi szintű, helyi irányítása adott szakágon belül;
Kooperációk szervezése, lebonyolítása;
Alvállalkozók műszaki-, munkavédelmi-, tűzvédelmi ellenőrzése, ellenőriztetése;
Kapcsolattartás a megrendelőkkel, kivitelezőkkel;
Költségvetések előkészítéséhez szükséges műszaki tartalom összeállítása, ellenőrzése, folyamatos követése, aktualizálása;
Alvállalkozói költségvetések ellenőrzése, bértárgyalások lebonyolítása;
Megrendelői és alvállalkozói elszámolások összeállítása, elszámolások menedzselése;
Rendszeres műszaki riportálás a vezetők felé.Továbbképzési-, fejlődési lehetőség, belső képzési rendszer, mentor program segíti az integrációt és a karrierépítést;
Fit-out területen rövid időn belül lehetőség van a széles körű szakmai tapasztalat bővítésére;
Az új munkatárs jólfelszerelt, kulturált irodai környezetben, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektívában dolgozhat;
A próbaidő után szolgálati személygépkocsi használata;
A versenyképes fizetés mellett, a munkatársak valós teljesítményét egy bónuszrendszeren keresztül is értékeljük;
Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony;
Éves Cafetéria biztosítása.Felsőfokú szakirányú Elektromos végzettség Villamosmérnök;
Minimum 5 év építőipari kivitelezési és irányítási tapasztalat adott szakágon belül;
Kiviteli tervek ismerete;
Felhasználói szintűszámítógépes ismeretek Word, Excel;
B kategóriás jogosítvány;
Precizitás, pontosság, határidők pontos betartása;
Jó kommunikációs készség a megrendelővel és a szerelőkkel egyaránt;
Rugalmasság.Idegen nyelv ismerete;
TERC költségvetés készítő program felhasználó szintű ismerete.