Elektromos Kerékpáros Kézbesítő

Magyar posta zrt. - Bucsa
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

Levelek és küldemények elektromos kerékpárral történő házhoz kézbesítése a címzettek részére
Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkelBejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
Munkaruha és védőfelszerelés juttatás
Munkába járási támogatás
Lakáscélú lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási támogatások
Határozatlan idejű munkaviszony
Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Szabad hétvégék és ünnepnapok
Részmunkaidős foglalkoztatás
3 hónapot követően cafeteria juttatás
Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére.8 általános iskolai végzettség
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítványInformatikai ismeret