Elektromos Karbantartó

Gi group recruitment kft. - Gyöngyöshalász
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártó berendezések, hidraulikus, pneumatikus és elektro-pneumatikus eszközök telepítése, üzemeltetése lesz legfőbb feladatod villamossági oldalról;
A gyártás folytonosságát fogod biztosítani, elhárítod az esetleges hibákat;
Új technológiák bevezetésében is számítani fognak Rád;
Javításokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek. nettó 30 FT/KM gépkocsival való bejárás esetén, Budapestről Stadionoktól, valamint a környező településekről CÉGES BUSZJÁRAT indul;
letelepedési/lakhatási támogatásban is részesülhetsz;
cafeteriával és éves bónusszal is motiválnak;
házassági és gyermekszületési támogatást;
napi egyszeri meleg étkezésed a cég állja többféle menüből is választhatsz;
fejlődési lehetőséget biztosítanak, előrelépés várhat Rád! Rendelkezel elektotechnikus/villanyszerelő végzettséggel;
Ha már szerzetél NÉHÁNYÉV TAPASZTALATot gyártó berendezések karbantartásában Tudsz kapcsolási rajzot olvasni;
Nem jelent gondot a folyamatos 12 órás műszakrend vállalása. Tapasztalatod függvényében van lehetőség nappalos munkarend vállalására is!