Elektromos Karbantartó (Debrecen)

Thyssenkrupp - Veszprém
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. 400 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!
Elektromos karbantartó (Debrecen)
Feladatok
Elektromos javítási és felújítási munkák elvégzése a gépek és az épületgépészet berendezésein, a hiba és az üzemzavar lehetséges okainak vizsgálata
Alkatrészigény megállapítása, a szükséges tartalék alkatrészek meghatározása, igények leadása a karbantartó mérnök és a műszaki raktáros felé
Szakértői irányítás mellett átfogó és összetett javítási munkálatok, átalakítások és új eszközök gyártásának végrehajtásában történő közreműködés
Üzemzavarok elhárítása, a karbantartás elvégzése a meglévő karbantartási terv alapján
Alkatrészek cseréje az előírások szerint
Határidők betartása
Karbantartási dokumentációk elvégzése
Kapcsolattartás a termelési területtel
Elvárások
Minimum 3 éves karbantartói tapasztalat
Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
Kapcsolási rajzok ismerete és alkalmazása
Siemens S5, S7 vezérlési ismeret
Német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
Felhasználói szintű számítógépes (MS Windows, MS Office, SAP ismerete előny)
Négy műszakos munkarend vállalása
Terhelhetőség
Rugalmasság
Precíz, pontos munkavégzés
Jó kommunikációs készség
Amit kínálunk
Versenyképes fizetés és széleskörű juttatások
Szakmai tréningek
Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat
Thyssenkrupp Components Technology Hungary Ltd. Daróczi str. 1-3., H-1113 Budapest |Phone:
+36 (1) 505-9159|Fax:
+36 (1) 505-9101|www.Thyssenkrupp.Hu