Eladó

Universitas-győr nonprofit kft. - Győr
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Vásárlók szakszerű, magas színvonalú kiszolgálásaaz üzlet rendben és tisztán tartásaüzletmenettel kapcsolatos feladatok pénztárgép kezelése, áruátvétel, árufeltöltés, árazás, leltárfénymásolási, spirálozási, nyomtatási, diplomakötési feladatok vevői igényrea webshopban megrendelt termékek csomagolása, postázásanormál munkarend szerinti 8-16:
20-ig tartó munkaidő, hétfőtől-péntekighavi alapfizetésen túl bruttó 1% havi jutalékSZÉP kártyamunkavállalói kedvezményteljes munkaidős, határozatlan időtartamú munkaviszonystabil, kiszámítható munkahelynyáron egybefüggő 2-3 hetes szabadság, a decemberi ünnepek alatt teljes zárvatartáskereskedelemben szerzett minimum 1 éves tapasztalatalapfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen a külföldi hallgatókkal történő bolti kommunikáció miattfelhasználói szintű informatikai ismeretvevőközpontúságpontos munkavégzésmagabiztos kommunikáció és együttműködő készségmegbízhatóság, felelősségtudatpozitív és nyitott személyiségkereskedelmi végzettségpapír, írószer, nyomtatvány területén szerzett gyakorlatNagy Machinátor program ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Eladó