Eladó

Sport vision kft. - Debrecen
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

A bolti eladó felelős minden eladással kapcsolatos üzleti folyamat megfelelő és határidőn belüli végrehajtásáért kiszolgálás, termékismeret, bevételezés és árukezelés, üzlet tisztántartás, vevőkapcsolatRészt vesz a bolti leltárbanJavaslatokat tesz egyes termékek, illetve márkák készletből/re való ki/bevezetéséreTájékoztatja a vevőket az üzlet készletén lévő termékek tulajdonságairól, fizetési feltételekről/lehetőségekről, aktuális promóciókról/leértékelésről, hűségprogramokról, segít a termékek kiválasztásában, további termékeket ajánl az üzlet kínálatábólFigyelemmel kíséri a bolti készlet alakulását és a vevői igényeket, termékkihelyezést végezBevételezi az árut az üzlet raktárában, felhívja a figyelmet eltérésekre/ellentmondásokra, ha ez felmerül az áru átvétele soránBecsomagolja az online vásárlók által megrendelt árutprofi céges háttértámogatásfiatalos csapatdinamikus munkakörnyezetversenyképes fizetésMinimum 18 hónap munkatapasztalat kereskedelmi területenÉrettségiJó szervezőkészség és problémamegoldó-képességFelelősségvállalásAngol nyelvtudás

Jelentkezzen most a következőre:
Eladó