Eladó Valutapénztáros

Ciklámen-tourist zrt. - Veszprém
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelek kiszolgálásavaluták ellenőrzése, hamis valuták kiszűrésepénztár kezelésepénztárral kapcsolatos adminisztráció lebonyolításakimagasló bérezés jól teljesítő munkatársainkat megbecsüljük anyagilag ispróbaidő után cafeteria SZÉP kártya juttatásnegyedéves bónusz a kitűzött célszámok elérése eseténhatározatlan idejű munkaviszony, hosszútávú munkalehetőségjó csapat, barátságos munkahelyi légkörmunkavállalóink védelme biztosított riasztó, kamera rendszer, lövedékálló üveg és páncélszekrénykorszerű pénzszámoló és UV lámpa biztosítottközépfokú végzettség érettségivalutapénztáros végzettség az állás betöltésének elengedhetetlen feltételemagabiztos MS Office ismeretpénzmosási szabályzat megismerése, betartásakiváló kommunikációs képességügyfélközpontúságudvariasságmegbízhatóságprecizitás, pontosságmonotonitástűrés2-3 éves releváns munkatapasztalatvalamely idegen nyelv ismereteB kategóriás jogosítvány