Eladó - Szeged

Tom tailor hungary kft - Szeged
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Aktív értékesítés, a vásárlók professzionális kiszolgálása és segítése a termékek kiválasztásábanÜzlettér rendben tartása – a megfelelő üzletkép kialakításáról és megtartásáról való gondoskodásÁrukészlet rendszerezése - termékek feldolgozása az áruszállítást követően, áru kihelyezése, eladás szerinti töltése, raktár rendszerezésePénztárgép kezeléseTeljes munkaidős eladói állás, heti 40 órában/8 órás váltásbanKépzés üzleteinkbenLehetőség, hogy az egyik legjobb divatkereskedelmi vállalatnál dolgozhassonVersenyképes fizetésBónuszfizetés a havi célok eléréséért és túlteljesítéséértIngyenes egyenruha minden szezonváltáskorFizetés nélküli cafeteria, utazási támogatásAktív, dinamikus munkakörnyezetSzakmai fejlődési lehetőségek egy sikeres nemzetközi vállalatnálVásárlóorientált hozzáállás, kíváló értékesítési és kommunikációs készségNyitott es proaktiv személyiség, divat iránti érdeklődésCsapatjátékos egyéniségKereskedelemben szerzett tapasztalatKét műszakban történő, és hétvégi munkavégzésre való hajlandóság