Eladó / Pénztáros Keszthely 6 Órás Részmunkaidős

Budmil zrt. - Zala Megye
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A budmil csapata eladót keres Keszthelyen található üzletébe 6 órás részmunkaidőben!Minek örülünk?Ha van már eladói tapasztalatod különösen, ha ruházati üzletben dolgoztál már, de ne ijedj meg, ha pályakezdő vagy, akkor is szívesen látunk!Szereted a divatot és érdekelnek az aktuális trendekFontos számodra a vásárlók kiszolgálása és elégedettségeSzámít Neked a kellemes munkahelyi környezet és az előrelépési lehetőségLégy csapatunk következő tagja!A budmil Zrt. adatvédelmi tájékoztatója a honlapján elérhető.Bónuszok az alapbéren felül havi bevétel alapján + terv teljesítés alapján + időszakos bónusz extra juttatásként
50%-os vasárnapi pótlék helyett, mi 100%-ot térítünk
Hosszú távú munkalehetőség
Kedvezményes vásárlási lehetőség
Munkaruházat biztosítása
Stabil vállalati háttérmegbízhatóság, pontosság
Kedves, vásárló orientált hozzáállás
Jó kommunikációs képesség
Igényesség az általad végzett munka miségére