Eladó-Pénztáros Törökbálint Heti 30 Órás

Tedi árukereskedelmi kft. - Törökbálint
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Értékesítés és pénztárkezelésTermékek prezentálása a TEDi koncepciója alapjánÚjonnan érkezett áru feldolgozása és kihelyezése az üzletben a cég által megadott elvárások szerintLeltár hiány minimalizálása és az üzlet felkészítése az ellenőrzésreRend és tisztaság megtartásaA vásárlók segítőkész és proaktív kiszolgálásaTagja lehetsz egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnakVersenyképes fizetésSZÉP kártya a próbaidő lejárta után 3 hónapMunkába járás támogatása közigazgatási határon túlról érkezőknekÚj üzletek nyitásának a felkészítésén és bepakolásán való részvételKellemes munkahelyi környezetFejlődési lehetőség, karrier építés10 %-os kedvezmény üzleteinkbenUtazási hajlandóság már a betanulási időszakban isAz üzlet nyitva tartásához igazodó egésznapos beosztásKiváló kommunikációs és problémamegoldó képességKiemelkedő ügyfélorientáltságPélda értékű teherbírásRugalmasság és elkötelezettségKereskedelmi tapasztalat vagy végzettség